Schedules

*DR = Dressing Room. G/P= Game or Practice

  Time Division G/P DR Home Team DR Away Team
Sun, Nov 23, 2014 6:50 AM Bantam B P 5
7:50 AM Peewee B P 3
8:50 AM IP P 4 Team 1 2 Team 2
9:50 AM IP P 5 Team 3 3 Team 4
10:50 AM IP P 4 Team 5 2 Team 6
11:50 AM IP P 3 Team 7 1 Team 8
8:00 PM IHL Bantam G 5 CBR Assante 3 MTP The Bigs
9:00 PM Female U20 G 4 FU20 2 Susac Renegades
Mon, Nov 24, 2014 7:00 PM IHL Midget G 5 CBR Assante 3 MTP ADTS Transport
8:00 PM Peewee HL P 2 Assante
9:00 PM Bantam HL P 4 Investors 3 Smittys
Tue, Nov 25, 2014 5:00 PM IP P 4 2
6:00 PM Bantam B P 3
7:00 PM Atom A G 5 CBR Renegades 2 Avalon Celtics
8:00 PM Atom B G 4 CBR Renegades 3 St. John's Caps
9:00 PM Bantam HL P 2 Promotion Specialties 1 Marks Work Warehouse
Wed, Nov 26, 2014 5:00 PM Female U12 P 5 Blues 3 Black
6:00 PM DJHL Peewee A G 4 RBC Falcons 2 RBC Cobras
7:30 PM DJHL Peewee A G 3 RBC Wolverines 1 RBC Jackals
9:00 PM Midget HL P 5 Susac Renegades 2 Action Trucks
Thu, Nov 27, 2014 7:00 PM DMHL G 5 Plaintiffs AA 3 Defenders AA
9:00 PM Midget HL P 4 Burseys Manufacturing 2 Assante
Sat, Nov 29, 2014 7:00 AM Bantam HL P 5 Investors 3 Smittys
8:00 AM Bantam B P 4
9:00 AM Peewee HL P 2 Assante
10:00 AM Peewee HL P 5 Subway 3 Arizona Heat
11:00 AM Peewee HL G 4 D&S Electrical 2 Carpenter's Millwright College
12:00 PM Peewee HL P 3 RBC 1 Parsons
1:00 PM Atom Western Conf G 5 Wild 3 Flames
2:00 PM Atom Western Conf G 4 Kings 2 Blues
3:00 PM Atom Eastern Conf G 3 Stars 1 Hawks
4:00 PM Atom Eastern Conf G 5 Canadiens 3 Lightning
5:00 PM Atom Eastern Conf G 4 Leafs 2 Sharks
6:00 PM Atom Eastern Conf G 3 Flyers 1 Penguins
7:00 PM DJHL Bantam A P 2 Guardians
Sun, Nov 30, 2014 6:50 AM Atom A P 5
7:50 AM Peewee B P 3
8:50 AM Atom Eastern Conf P 4 Sharks 2 Hawks
9:50 AM Atom Eastern Conf P 5 Flyers 3 Leafs
10:50 AM Atom Eastern Conf P 4 Stars 2 Penguins
11:50 AM Atom Eastern Conf P 3 Lightning 1 Canadiens
8:00 PM IHL Bantam G 4 CBR Investors 2 MTP Banfield's
9:00 PM Female U20 G 5 FU20 3 Midget Action Trucks
Mon, Dec 1, 2014 7:00 PM IHL Bantam G 4 CBR Smittys 2 MTP In The Box
8:00 PM IHL Midget G 5 CBR Burseys Manufacturing 3 MTP Marks
9:00 PM IHL Midget G 4 CBR Susac Renegades 2 CBR Assante
Tue, Dec 2, 2014 5:00 PM DJHL P 3
6:00 PM Peewee B P 4
7:00 PM Atom B G 5 CBR Renegades 3 Goulds Pacers
8:00 PM Peewee HL P 4 RBC 2 Parsons
9:00 PM Bantam HL P 3 Power Vac 1 Assante
Wed, Dec 3, 2014 5:00 PM Female U12 P 5 Black 3 Blue
6:00 PM DJHL Peewee A G 4 RBC Scorpions 2 RBC Jackals
7:30 PM DJHL Peewee A G 3 RBC Falcons 1 RBC Wolverines
9:00 PM Midget HL P 5 Action Trucks 4 Susac Renegades
Thu, Dec 4, 2014 7:00 PM DMHL G 5 3
9:00 PM Midget HL P 4 Burseys Manufacturing 2 Assante
Fri, Dec 5, 2014 5:00 PM RFM Tournament G 5 3
6:30 PM RFM Tournament G 4 2
8:00 PM RFM Tournament G 5 3
Sat, Dec 6, 2014 7:00 AM Atom Eastern Conf P 4 Leafs 2 Flyers
8:00 AM RFM Tournament G 5 3
9:30 AM RFM Tournament G 4 2
11:00 AM RFM Tournament G 5 3
12:30 PM RFM Tournament G 4 2
2:00 PM RFM Tournament G 5 3
3:30 PM RFM Tournament G 4 2
5:00 PM RFM Tournament G 5 3
6:30 PM RFM Tournament G 4 2
8:00 PM RFM Tournament P Opening Ceremonies
8:30 PM RFM Tournament G 5 3
Sun, Dec 7, 2014 6:50 AM RFM Tournament Peewee Bronze Medal G 5 3rd Place 3 4th Place
8:20 AM RFM Tournament Bantam Bronze Medal G 4 2
9:50 AM RFM Tournament Peewee Gold Medal G 3 !st Place 1 2nd Place
11:20 AM RFM Tournament Bantam Gold Medal G 5 1st Place 3 2nd Place
8:00 PM IHL Bantam G 5 CBR Promotion Specialties 3 MTP The Bigs
9:00 PM Female U20 G 4 FU20 2 Midget Assante