Schedules

*DR = Dressing Room. G/P= Game or Practice

  Rink Time Division G/P DR Home Team DR Away Team
Sat, Jan 31, 2015 PRA 7:30 AM Novice Wales Conf P 2A Montanas 4A Acan
PRA 8:30 AM Atom HL Invitational Tournament G 1A Canadiens 3A St. Pierre
PRA 9:30 AM Atom HL Invitational Tournament G 2A Lions 4A Hawks
PRA 10:30 AM Atom HL Invitational Tournament G 1A Goulds 3A Flames
PRA 11:30 AM Atom HL Invitational Tournament G 2A Canadiens 4A Sharks
PRB 7:00 AM Novice Wales Conf P 1b Shoppers 3b Dodge Ducks
PRB 8:00 AM Atom HL Invitational Tournament G 2b Bell Island 4b Lightning
PRB 9:00 AM IP P 1b Team 5 Kings 3b Team 6 Flyers
PRB 10:00 AM IP P 2b Team 7 Ducks 4b Team 8 Jets
PRB 11:00 AM IP P 1b Team 9 Stars 3b Team 10 Canucks
PRB 3:00 PM IP P 2b Team 1 Wings 4b Team 2 Panthers
PRB 4:00 PM IP P 1b Team 3 Oilers 3b Team 4 Canadians
PRB 5:00 PM Atom HL Invitational Tournament G 2b Blood Hounds 4b Kings
PRB 6:00 PM Atom Tournament West Playoffs G 1b 2nd Division 1 3b 3rd Division 2
PRB 7:00 PM Atom Tournament West Playoffs G 2b 2nd Division 2 4b 3rd Division 1
Sun, Feb 1, 2015 PRA 6:30 PM IHL Peewee G 1A Assante 3A Ava Hickman Chargers
PRA 7:30 PM IHL Bantam G 5 Assante 3 MTP In the Box
PRA 8:30 PM Female U15 P 1A Pepsi 3A Smittys
PRB 7:00 AM Novice Campbell Conf P 1b Trimmer 3b C&E
PRB 8:00 AM Atom Tournament East Playoffs G 2b 2nd Division 2 4b 2nd Divison 3
PRB 9:00 AM Atom Tournament East Playoffs G 1b 1st Division 2 3b 2nd Divison 1
PRB 10:00 AM Atom Tournament East Playoffs G 2b Winner Game 2 4b Winner Game 4
PRB 11:00 AM Atom Tournament East Playoffs G 1b Winner Game 1 3b Winner Game 3
PRB 12:00 PM Atom Tournament East Championship G 2b Winner Game 5 4b Winner Game 6
PRB 1:00 PM DJHL Peewee A P 1b Hawks
PRB 2:00 PM DJHL Peewee A P 2b Jackals
PRB 3:00 PM Atom B P 1b
PRB 4:00 PM Atom A P 2b
PRB 5:00 PM Female U12 G 1b Black 3b Mt Pearl
PRB 6:00 PM IHL Peewee G 2b Arizona Heat 4b NE Kavanagh`s Construction
PRB 7:00 PM IHL Peewee G 1b D&S Electrical 3b NE Kents
PRB 8:00 PM IHL Peewee G 2b Carpenter's Millwright College 4b Parsons
Mon, Feb 2, 2015 PRA 7:30 PM Atom Eastern Conf P 1A Canadiens 3A Stars
PRA 8:30 PM Peewee B P 2A
PRB 6:00 PM Atom A P 2b
PRB 7:00 PM Atom Eastern Conf P 1b Sharks 3b Lightning
PRB 8:00 PM Bantam B P 2b
Tue, Feb 3, 2015 PRB 5:00 PM IP P 2b Team 1 Wings 4b Team 2 Panthers
PRB 6:00 PM Atom Western Conf P 1b Wild 3b Flames
PRB 7:00 PM Atom B P 2b
PRB 8:00 PM Midget HL P 1b Susac Renegades 3b Bursey`s Manufacturing
Wed, Feb 4, 2015 PRA 7:30 PM Female U15 G 1A Pepsi 3A Smittys
PRA 8:30 PM Female U20 G 2A CBR 4A Caps
PRB 5:00 PM IP P 2b Team 3 Oilers 4b Team 4 Canadiens
PRB 6:00 PM Peewee HL P 1b Arizona Heat 3b D&S Electrical
PRB 7:00 PM Bantam HL P 2b Investors 4b Assante
PRB 8:00 PM Midget HL P 1b Action Trucks 3b Assante
Thu, Feb 5, 2015 PRA 5:30 PM IP P 2A Team 5 Kings 4A Team 6 Flyers
PRA 6:30 PM Atom Western Conf P 1A Kings 3A Blues
PRA 7:30 PM Bantam B G 2A CBR Renegades 4A Avalon Celtics
PRA 8:30 PM IHL Midget G 1A Action Trucks 3A Susac Renegades
Fri, Feb 6, 2015 PRA 5:30 PM Peewee HL P 1A Parsons
PRA 6:30 PM Peewee HL P 2A Subway 4A Assante
PRA 7:30 PM Peewee HL P 2A RBC 4A Carpenter`s Millwright College
PRA 8:30 PM Bantam HL P 1A Power Vac 3A Action
Sat, Feb 7, 2015 PRA 7:30 AM Bantam HL P 2A Investors 4A Assante
PRA 8:30 AM Peewee HL P 1A Subway 3A Assante
PRA 9:30 AM Bantam B P 2A
PRA 10:30 AM IP P 1A Team 5 Kings 3A Team 6 Flyers
PRA 11:30 AM IP P 2A Team 7 Ducks 4A Team 8 Jets
PRB 7:00 AM Peewee HL P 1b Parsons
PRB 8:00 AM Bantam HL P 2b Promotion Specialties 4b Carpenter`s Millwright
PRB 9:00 AM IP P 1b Team 3 Oilers 3b Team 4 Canadians
PRB 3:00 PM IP P 2b Team 9 Stars 4b Team 10 Canucks
PRB 4:00 PM IP P 1b Team 1 Wings 3b Team 2 Panthers
PRB 5:00 PM DJHL Peewee A P 2b Scorpions
PRB 6:00 PM DJHL Peewee A P 1b Cobras
PRB 7:00 PM Peewee HL P 2b RBC 4b Carpenter`s Millwright College
Sun, Feb 8, 2015 PRA 6:30 PM IHL Bantam G 1A Carpenter`s Millwright 3A Avalon Hickman Impalas
PRA 7:30 PM IHL Bantam G 2A Power Vac 4A MTP Paint Shop
PRA 8:30 PM IHL Bantam G 1A Investors 3A MTP The Bigs
PRB 7:00 AM Female U15 P 1b Pepsi 3b Smittys
PRB 8:00 AM Atom Eastern Conf G 2b Sharks 4b Lightning
PRB 9:00 AM Atom Eastern Conf G 1b Canadiens 3b Stars
PRB 10:00 AM Atom B P 2b
PRB 11:00 AM Novice Wales Conf P 1b Dollar Store 3b Acan
PRB 12:00 PM Novice Campbell Conf P 2b Trimmer 4b Mac Mix
PRB 1:00 PM Novice Campbell Conf P 1b C&E 3b Riverdale Lanes
PRB 2:00 PM Novice Wales Conf P 2b Shoppers 4b BMO
PRB 3:00 PM Novice Wales Conf P 1b Ram Bruins 3b Dodge Ducks
PRB 4:00 PM Novice Wales Conf P 2b Montanas 4b RNC
PRB 5:00 PM Female U12 G 1b Blue 3b Black
PRB 6:00 PM IHL Peewee G 2b Parsons 4b Goulds Pacers
PRB 7:00 PM IHL Peewee G 1b Subway 3b Carpenter`s Millwright College
PRB 8:00 PM IHL Peewee G 2b RBC 4b Arizona Heat